Casper Notebook Laptop Anakartları

Casper Teknik  Servisimizde komole yanmış oynanmış tamiri mümkün olayan anakartlar ekran kartları kartların yenisi takılmaktadır.

Anakartlar stoklarımızda…

CasperTeknik Servisimizde Notebook ve Laptop lar için Orjinal Anakartlar bulunmaktadır.İstenirse tamiride yapılmaktadır.Notebook, Laptop ve PC Bilgisayarlarımızda Teknolojini gelişmesiyle her geçen gün yeni bir şeyler bulunmaktadır ve uygulanmaktadır. Anakartların yakında yapamayacağı hiç bir şey olmayacak. Konumuza gelecek olursak Laptoplarımızın ve bilgisayarlarımızın anakartları yapacagınız ufak bir hatayı beklemektedir. Anakartların en çok arıza sebeplerinin başında elektrik gidip gelmesi prizin bozuk olması ark yapması, Şarj adaptörününsoket veya kablo kısmının yıpranmış olması, Notebook a sıvı dökmemiz düşürmemiz ve buna benzer sebeplerden dolayı anakartlar yanmakta veya bozulmaktadır.Ankara’da dikmen öveçlerde faaliyetini sürdüren teknik servisimizde tüm markaların anakartları, Power kartları, Ekran kartlarının tamirleri garantili olarak tamir etmekteyiz.


Ekran kartı arızaları, sorunları;Notebook ve Laptoplarımızı çok yorduğumuzdan aşırı ısınmasına sebep olduğumuzdan yüksek grafik gerektiren oyun ve programları çalıştırdığımızdan maalesef ekran kartları arızalanmaktadır.

Bilgisayarlarımızın kapasitelerini bilmemiz gerekmektedir notebook ve laptoplar oyun bilgisayarları değildir kapasiteli oyunlar grafik kartını yani ekran kartını aşırı yormakta ve ısınmasına neden olmaktadır buna fasla dayanamayan ekran kartımız arızalanmaktadır.

Notebooklarda harici ve dahili ekran kartları kullanılmıştır Harici olan ekran kartlarının değişimi yapılmaktadır veya arızalana Ekran Chipi değiştirilerek tamiri yapılmaktadır. Ama dahili olan ekran kartlarının değişimi olmamaktadır çünkü sökülebilecek durumda olamadığından ekran kartında kullanılan tüm parçalar anakart üzerindedir bu durumda ekran kartının yani Anakartın tamirini yapmaktayız. bu durumda ekran grafik chip inin değişimi yapılarak sorun giderilmektedir. Chip değişimi çok fasla ustalık ve donanımlı bir servis isteyen iştir  chip değişimi yapan cihazlara sahip iki üç firmadan biriyiz.

Anakart ve Ekran kartı Chip değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.

Bu durumda yapmamız gerekenler
Notebook ve ya Laptoplarımızı sistem özelliklerini iyi bileceğiz.
Buna uygun Oyun veya programları kullanacağız
Alt ve yan hava alma ızgaralarını kapatmayacağız.
Bulunduğumuz mekanın temizlik yani toz durumuna göre 6 ay ile 9 ay narası bakımını yaptıracağız.
Yanlış Driver ları kurmayacağız.

Asus – Compaq – Datron – Dell – Fujitsu Siemens – Gateway – Hp – IBM – Nec – Packard Bell – Samsung – Sony – Toshiba – Lenovo – Benq – MSI – Casper – LG – Exper – Escort – Fujitsu Notebook Anakart, Laptop anakart, Bilgisayar Anakartı, Ankara Servismizde anakartların büyük bir bölümü bulunmaktadır olamayan kartlar çok kısa sürede tedarik edilmektedir. Ayrıca arızalı olan anakart ve ekran kartlarınında tamirini yapmaktayız.
Dell Notebook ve Laptop Anakart Sony vaio Notebook ve Laptop Anakart
Acer Notebook ve Laptop Anakart Asus Notebook ve Laptop Anakart
Hp Notebook ve Laptop Anakart Toshiba Notebook ve Laptop Anakart

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir