Casper'ın yeni oyun canavarı!

Casper’ın yeni oyun canavarı!

Casper, yeni Intel® Core ™ i7-2600K Overclock işlemci teknolojili masaüstü bilgisayar modellerini performans tutkunlarının beğenisine sundu

Overclock işlemcili Casper bilgisayarlar, ayarlanabilir işlem kapasitesi ile esnek ve özgür bir performans deneyimi sağlarken, beklenen performansı sınırların ötesine taşımayı vadediyor. Casper yeni gaming serisi, ile bir kez daha oyun Casper ile oynanır dedirtiyor.
Casper görsel kalite ve yüksek performans isteyen oyunları deneyimlemek isteyen oyun tutkunlarını sınır tanımayan bir performansa davet ediyor. Casper Nirvana masaüstü bilgisayarları işlem kapasitesinin esnekliği ve ayarlanabilirliği ile bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir performans sağlıyor.
Casper’ın gaming serisi,  Intel® Core ™ i7-2600K Overclock işlemci, 8 ve 16 GB DDR3 bellek kapasitesi, 1 ve 1.5TB depolama kapasitesi ve 2 GB ATI HD6790 Ekran kartı ile hız ve ekran kalitesi performansında son noktayı koyuyor. Daha da hızlı çoklu görev yürütme için daha yüksek frekans ve daha büyük önbellek sunan Overclock işlemcili Casper bilgisayarlar, ihtiyaç duyulduğunda otomatik hız artışı gerçekleştiriyor.
Casper gaming serisi performansının yanısıra modelleri ve şık dizaynıyla da ezber bozuyor. Geniş hacimli dış bükey panel dizaynı, bilim kurgu oyunlarının çizgilerini çağrıştırırken, ön paneldeki piano black detaylar ihtişamlı bir şıklığı gözler önüne seriyor. Yan paneldeki 27 cm lik dev soğutma fanı ise, oyun tutkunlarının performans beklentisini en üst seviyeye taşıyan önemli fonksiyonlardan biri.
Casper’ın yeni performans canavarlarının fiyatları, 1999 TL (KDV dahil) ile 2498TL (KDV dahil) aralığında. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit imkânıyla satışa sunuluyor.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir