Q Note Tablet Servis 

Servis Listesi

Çağrı Merkezleri & Garanti Sorgulama Yetkili Servisler

Profesyonel Servisimiz de casper Teknik Servis Hizmeti’nin Ayrıcalıklarını Yaşayın…

Casper Notebook Servis

Profesyonel teknik ekbimiz tarafından servisimizde işlem gören Casper marka notebooklarınız verilen onay doğrultusunda onarıma alınır.
Casper Desktop PC Servis
 
Arızalanan Casper desktoplarınız için tam donanımlı teknik servis hizmeti veren firmamız,Casper marka desktoplarınız ile ilgili tüm sorunlarda yanınızdadır.
 

Casper Tablet Servis

Yere düşen kırılan ve sıvı temasına uğrayan casper tablet q note marka tabletlerinizi profesyonel teknik ekibimiz ile onarıp tekrar kullanımınıza sunuyoruz.

 

Casper Pda Servis

Kıymetli Casper pda larınız için kusursuz servis hizmeti veren firmamız. Casper pda larınızın tüm arızalarına teknik servis hizmeti vermektedir.

 

Casper Servisi Hizmet Garantisi

Servisimizde işlem gören tümCasper ürünleriniz için tüm işlemlerin sonunda 1 ay ile 2 yıl arasında servis garantisi sunulmaktadır.

 
Casper Yedek Parça Merkezi
Firmamız tüm Casper ürünlerinize geniş yepazeli yedek parça temini sağlamaktadır. Orjinal Casper yedek parçalarını servisimizde
montaj ettirebilirsiniz.

Casper Notebook Servis

Ekranı kırılan, sıvı temasına maruz kalan, ya da kronik vga chipset arızasına uğrayan

 notebooklarınız için gereken en profesyonel teknik servis hizmetini servisimiz aracılığı ile edinmeniz mümkün. Önce ücretsiz arıza tespitine alınan

Casper notebooklarınız verilen onay doğrultusunda onarılır ve 1 gün boyunca test edildikten sonra sizlere teslim edilir.

Anakart onarımına gelen tüm Casper notebooklarınız onarım sonrasında toplanmadan önce temizlenir, fan bakımı yapılır ve ısı filtreleri değişerek hizmetinize sunulur…

Verilen servis garantisi boyunca tekrarlanan arızalar için ekstra bir servis bedeli talep edilmez.

 

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir