Casper Tw8 Klavye Detay Bilgisi


               Ürünün Adı : Casper Tw8 Klavye Markası : Casper Kalite ve Onay Belgesi : Onay belgemizi buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Casper Tw8 Klavye Ürün Özellikleri

Klavye Durumu : Yeni, ambalajında. Orjinal Garanti Süresi : 2 yıl Klavye Dili : Rusça Pin Sayısı : 25 Pin Renk : Mat – Siyah
Kalite ve Güvenlik Notebook klavyeleri üretildiği fabrikadan ayrılmadan önce tuş takımı testi, esneklik, dizayn dahil olmak üzere sıkı kalite kontrolünden geçerler. Görüntülemekte olduğunuz Casper Tw8 Klavye güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Klavyelerimizin tümü TSE ve CE Sertifikalıdır. Tüm kontrollerden geçirilmiş olan Casper Tw8 Tuş Takımı T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylıdır.

Casper Tw8 Tuş Takımı Garantisi

Casper Tw8 klavyesi 2 yıl garantiyle CASPERSERVİS  kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda notebookdepo, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz tuş takımından memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
Anlık Stok Bildirimi ve Güncel Stok Çoğu yedek parça alımında stok sorunuyla karşılaşıyormusunuz ? Bu durum  için hiçbir zaman sorun olmayacak. Güncel stok kavramına yepyeni bir boyut getiriyoruz. Şu an görüntülemekte olduğunuz Casper Tw8 klavye hali hazır şekilde stoğumuzda mevcut. Gönül rahatlığıyla alım gerçekleştirebilirsiniz! Unutmayın; 17:30’a kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoda !
Uyumlu Parça Kodları EAA89
Google Aramalarından Gelenler
Casper Tw8 tuş takımı tamiri Casper Tw8 klavye tuşu Casper Tw8 klavye fiyatları Casper Tw8 klavye çalışmıyor Casper Tw8 klavye tuşları Casper Tw8 klavye sorunu Casper Tw8 tuş takımı fiyatı Casper Tw8 klavye perpa Casper Tw8 laptop klavye tuşları basmıyor Casper Tw8 klavye kullanımı Casper Tw8 laptop klavye tuşları karıştı Casper Tw8 klavye özellikleri Casper Tw8 tuş takımı sorunu Casper Tw8 klavye tamiri Casper Tw8 klavye Casper Tw8 tuş takımları Casper Tw8 tuş takımına su döküldü

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir