TSE ve ISO9001:2000 Kalite Hizmet Belgesini almak için tüm standartlarını tamamlayarak kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir.ayrıca Casper Yetkili Satıcısı ve Casper Yetkili Servisi dir.

Notebook Servisi olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli yeni hizmetler ve ürünlerin tedariğini sağlamaktayız. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, Notebook Tamiri için Notebook Servisimize gelen cihazların kargo çalışmasıvardır. Buna eş olarak, Notebook Tamiri için bırakılan Notebookların arızalarının tespitlerinden ücret alınmamaktadır. Tamiri yapılan Notebooklara 3 ile 6 ay arası ( Servis işlemine görre süre farklılık göstermektedir) Notebook Tamir garantisi vermekteyiz. Bu garanti, Notebook’un tamamını kapsamamaktadır. Tamir garantisi, notebook’un tamir ve onarımı yapılan işlemine verilmektedir.  Notebook Servisimizde tamiri tamamlanan notebooklar, müşteriye teslim edilmeden önce 3 ile 12 saat arası kapsamlı bir şekilde test edilmektedir.  Test edilmeden hiçbir notebook, tamiri tamamlandı denilerek müşteriye teslim edilmez.

Notebook Merkezi, No olarak marka bağımsız olarak tüm laptoplara hizmet vermektedir. Bu markalardan bazıları Acer, Asus, Arçelik, Aidata, apple, Beko, Benq, Casper, Cbox, Compaq, Crea, Dell, Fujitsu Siemens, Hp, Medion, Monster, Msi, Nec, Samsung, Sony, Toshiba, Vestel gibi belli başlı markalardır.  Aynı zamanda notebook batarya, notebook ekran, notebook adaptör, notebook inverter, notebook kasa, notebook anakart, notebook klavye gibi belli başlı laptop parçalarıda satmaktayız. Her tür soru ve parça ihtiyaçlarınız için bize  numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir