Casper Servis Güneşli
 
 
ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ ve ADRESE SERVİS HİZMETİ
 
 
Uzman Servis Garantisi…
 
Notebook_DoktoruNotebook_Tamiri
 
Notebook Anakart Değişimi
 
Anakart bilgisayarın en pahalı ve önemli parçalarından birisidir. Birçok sebepten dolayı arızaya geçebilir. Tüm bilgisayar donanımı anakart üzerine kurulu olduğundan dolayı anakartta meydana gelecek arızalar herşeyi etkilemektedir. Arızalı anakartın onarımı mümkündür. Servisimizdeki deneyimli teknisyenler ve teknolojik cihazlar ile garantili olarak anakart tamiri yapmaktayız.
 
Onarımı mümkün olmayan anakart arızalarında ise yeni anakart temin etmekteyiz. Servimizde tüm  modelleri için anakartlar bulunmaktadır. Yeni takılan anakartların 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
 
Anakart Tamiri tecrübe gerektiren ve son derece riskli bir iştir. Tecrübesiz ellerde bilgisayarınız hurdaya dönebilir.  Notebook Servisi olarak tüm anakart arızalarını garantili olarak yapmaktayız. Onarımı gerçekleştirilen anakartın aynı arızayı tekrarlaması durumunda ücretsiz olarak onarımını yineliyoruz.  Müşteri talebi doğrultusunda anakartı yenisi ile değiştiriyoruz.
 
 Notebook servisimize getirdiğiniz bilgisayarınız için teknisyenlerimiz en ekonomik ve garantili çözüm yolunu sunmaktadır.
 
Dell_KlavyeSarj_AdaptoruDell_Anakart_Tamiri
 
Led – Florasan Ekranlar
15 dk İçinde Değişim
 
Orjinal Notebook Ram
Her Modele Uygun
Ram Değişimi 15 dk
 
 
Her Modele Uygun
DVD-RW’lar Stoklarda
20 dk’da Değişim İmkanı
 
casper Anakart Tamiri Tüm Modellerin Anakart ve Çip Değişimi Garantili Olarak Yapılmaktadır.
 
 
 
Bilgisayarınızla İlgili Tüm Sorunların Çözüm Merkezi…
 

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir